Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Ses sistemleri ürünlerimizde garantili ve markalı ürünler ile profestyonel ses sunumları ve studiyo çözümleri için ihtiyacınız olan her şey.

Ses Sistemleri Ürün ve Hizmetlerimiz

  • Her bütçeye uygun taşınabilir ve duvar tipi hoparlörler
  • Okul, düğün salonu, restoran, anfi, konser alanı gibi birçok yerde ses ile ilgili ihtiyaçlarımız oldukça fazladır. Bir markette alışveriş yaparken dahi bir müzik eşlik etmektedir.
  • Özellikle işletmeler için ses sistemleri ne kadar iyi olursa müşteri memnuniyeti de okadar iyi olmaktadır bu konuda. 
  • Konserlerde, düğün salonlarında aşırı ses sorunları ve orantısız ses sorunları belli kesimleri çok olumsuz etkilemektedir. Ses sistemlerinde doğru ürün seçimi kadar montaj yeri ve şekli de önem taşımaktadır.

Ses sistemleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Yükses Sesin Zararı Var mıdır?

  • Yüksek ses çevreye ve insan sağlığına ciddi olumsuz etkiler yapabilmektedir. Psikolojik etkilerinin yanı sıra özellikle sokak aralarında yapılan amatör ve kontrolsüz hazırlanan ses sistemlerinin çeşitli duyma sorunlarına yol açabileceğini göz önünde bulundurmak gerekmektedir.
  • Düğün salonlarında ve konser alanlarında hoparlörün çok yakınlarında yer alamayarak yüksek sese maruz kalma riskinizi biraz düşürebilirsiniz.

Neden Profesyonel Ses Sistemlerine ihtiyaç Duyulmaktadır?

Gürültü duyma ve işitme sağlığımızı ciddi ölçüde etkilediği için ses sistemlerinin hem kaliteli hemde iyi kurgulanarak monte edilmesi gerekir. Aynı zamanda yüksek ses dalgaları yayan mekanların çevresinde ev ve işyerleri mevcut ise iyi bir yalıtım sağlayarak sesin çok fazla dışarıya çıkması engellenmelidir.

En İyi Ses Sunumu Nasıl Sağlanır?

  • En iyi ses sunumu tabilki de en iyi ses sistemleri  ile sağlanır. En iyi ses sunumlarının sağlanması için birçok farklı faktör etki etmektedir.
  • Bunlardan en önemlisi hoparlörlerin kalitesi ve konumlandırılmalıdır. Doğru mikrofon seçimi ve mikrofonun doğru kullanımı da sesi çok etkilemektedir.
  • Kaliteli ve uzman kişiler tarafından hazırlanan ses sistemleri sağlık açıdan ve organizasyonun başarısı açısından oldukça etkilidir.

Aydın Ses (Sound) Sistemleri

Fatih Bilgi İşlem olarak Aydın ve Muğla başta olmak üzere ses sistemleri konusunda profesyonel ürün ve tecrübeli ekibimizle sizler için en iyi ses sunumlarını sağlamayı hedefliyoruz.