İnterkom Sistemleri

İnterkom Sistemleri

Görüntülü diafon sistemleri ve İnterkom sistemlerinde En iyi marka ve ürünlerle Aydın ve Muğala'da Hizmetinizdeyiz.

İnterkom Sistemi Nedir?

İnterkom sistemleri site ve apartmanlarda aile güvenliğini ve konforunu sağlamak için sizi ziyarete gelen kişi ile kapıyı açmadan  sesli ve hem sesli ve hem de görüntülü konuşma imkanı veren sistemlerdir.

İnterkom sistemleri Nasıl Çalışır?

  • Apartman ve site girişlerine konulan görüntülü diafonlar ve interkom sistemleri ile her daire ayrı ayrı gelen ziyaretçisini görebilir, Gelen ziyaretçisinin içeri girmesi için görüntülü diafon sistemi üzerindeki kapı açma tuşuna basarak site girişinin ya da apartman kapısının açılmasını sağlar.
  • Genel de kablolu ve kablosuz interkom sistemleri tercih edilmektedir. Kablolu interkom sistemleri daha güvenilir olduğu için yani parazit yapma riski olmadığı için en çok tercih edilen interkom yöntemidir?
  • Kablosuz interkom sistemler ise genellikle kablo çekmenin zor ve mümkün olmadığı durumlarda tercih edilen interkom yöntemidir.

İnterkom Sistemlerinin Kullanım Alanları

  • Apartman ve Siteler yaygın olarak interkom sistemlerini kullanmaktadır,
  • Plazalar, İş yerleri gibi özel binalarda da interkom sistemleri kullanılmaktadır.
  • İnterkom sistemleri sadece sesli olabildiği gibi hem sesli hem de görüntülü de olabilmektedir.

İnterkom Sistemlerinin Avantajları

  • Önceleri hatırlarsanız apartmanlarımızda ve sitelerimizde görüntülü diafon ve interkom sistemlerinin olmadığı zamanlarda birisi aşağıdan zile bastında kapıyı açmadan balkona ya da pencereye çıkarak kimo diye seslenmek zorunda kalırdık. Çünkü gelen kişi kötü niyetli biri de olabilir. Aile güvenliğimizi sağlamak için interkom ve görüntülü diafon sistemleri çok faydalıdır.
  • Binanıza ve sitenize kötü niyetli kişilerin girmesine engel olursunuz.
  • Bazen çat kapı gelen dilenci ve pazarlamacıların sizi evinizde ya da işyerinde çalışırken rahatsız etmesini de engellemiş olursunuz.

Aydın İnterkom ve Görüntülü Diafon Sistemleri

Fatih Bilgi İşlem olarak Aydın ve Muğla başta olmak üzere tüm ilçelerinde interkom sistemleri ve görüntülü diafon sistemlerinde profesyonel ekibimiz ve markalı ürünlerimiz ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. 
Audio Görüntülü Diafon sistemleri ve Multitek interkom sistemleri Aydın bayii olarak sizlere en iyi ürünleri en uygun fiyatlardan sunmak ve herkesin günümüzün artık temel ihtiyacı arasına giren görüntülü diafon ve interkom sistemine sahip olması bizi çok memnun etmektedir.