Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamerası Taktırın Risk Almayın! Fatih Bilgi İşlem olarak Aydın'da, uçtan uca tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için geniş bir çözüm portföyüne sahibiz.

Güvenlik Kamerası Taktırın Risk Almayın!

Fatih Bilgi İşlem olarak Aydın'da, uçtan uca tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için geniş bir çözüm portföyüne sahibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek ve teknolojiden ilham alarak geliştirdiğimiz güvenlik teknolojileri çözümlerimizde her ölçekte proje için doğru bir seçenek bulabilirsiniz. Geliştirdiğimiz her çözümün yaşam kalitenizi arttırmayı amaçlar ve sizlere daha konforlu bir yaşam sunmanın ilk adımını oluşturur.

Güvenlik kamera sistemleri gün geçtikçe daha yaygın kullanım alanı bulmaktadır. Hayatımızın önemli bir parçası olan güvenlik, artık en önemli ihtiyaçlarımız arasına girmiş bulunmaktadır.

Bir çok adli olayın aydınlanmasına olanak sağlayan güvenlik kamera sistemleri işletmeniz ve evlerinizin 7/24 izlenmesi ve korunmasına katkı sağlar.

Kamera sistemleri öncelikle caydırıcılığı ile tercih sebebidir. Hırsızlık, gasp, saldırılar vb. suçların işlenmesinde suçluları iki kez düşündüren bir güvenlik önlemidir. Uzun süreli kayıt imkanlarının gelişmesine paralel olarak artan video kalitesi sayesinde gece ve gündüz görüntülerin net olarak alınabilmesi güvenlik sisteminin amaçlarına hizmet etmektedir.

Güvenlik kamera sistemleri hırsız alarm sistemleri ile beraber kullanıldığında çok daha caydırıcı ve çok daha güvenlik sağlamaktadır. Güvenlik kameraları nekadar çok caydırıcılık sağlasa da hırsızlık teşebbüsünü önlemek için taktırmak istiyorsanız hırsız alarm sistemi ile birlikte taktırmanız en güvenlisi olacaktır. Artık hırsızlar eldiven ve maske taktıkları için yüzlerinin tehşis edilmesinde çok endişe duymadıkları için sadece güvenlik kamerası olan bir eve girme riski daha fazladır.

Profesyonel Güvenlik Kamerası Çözümleri

  • Özellikle büyük işletmeler ve kalabalık insan trafiğinin olduğu mağazalarda önemi daha bir yüksektir. Büyük mağazalarda sağladığı caydırıcılık çok önemlidir. Turistik tesisler ve alışveriş mağazalarında müşteriye güven vermektedir.
  • İşletme sahipleri için 7/24 işletmelerini internet üzerinden izleme imkanı sunan güvenlik kamera sistemleri her anlamda büyük önem taşımaktadır. 
  • Biz, profesyonel teknik ekibimizle keşiften montaja ve sonrasındaki destek hizmetlerimize kadar kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunma anlayışı ile güvenliği çok ciddiye almaktayız. Güvenlik amatörlüğü affetmez.
  • Yüksek dikkat ve titiz bir montaj isteyen kamera güvenlik sistemi her anlamda kalifiye personel tarafından sunulması gerekliliktir. Kurulum sonrası kablo, kamera, kamera muhafazası ve kayıt ortamlarının rutin bakımlarının yapılması sistemin kararlı çalışmasında önemli bir noktadır. Biz size sadece kamera satmakla kalmayıp aldığınız güvenlik kamerasından en yüksek verimi sağlamanızda ve asli görevini kesintisiz 
  • Fatih Bilgi İşlemin günümüzde bu kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilmesinde ve sektörüne yön veren şirket olabilmesinde mutlu müşterilerimizin memnuniyeti vardır.