Kurumsal

Fatih Bilgi İşlem

Fatih Bilgi İşlem

Fatih Bilgi İşlem Yazılım Donanım Elektronik ve Güvenlik, 2010 yılından bugüne Yazılım, Donanım, Bileşim, Elektronik ve Güvenlik alanında faaliyet göstermektedir. Kaliteli hizmet, dürüst ticaret ahlakı, bilgili ve tecrübeli ekibi ile “memnun müşteri” kitlesi oluşturmayı kendine prensip edinmiştir.


Firmamız elektronik güvenlik sistemleri sektöründe hızla değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek müşterilerine en yeni teknolojiyi sunmanın mutluluğu ile hizmet vermektedir.
Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar doğrultusunda verdiği hizmetleri arttırmaya çalışmakta olan Fatih Bilgi İşlem Yazılım Donanım Elektronik ve Güvenlik, yazılım alanında da ekibini kurarak müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaya başlamıştır.

 

Teknolojik Çözümler Üretir

Firmamız, mevcut ürün ve sistemler ile değil, projeye uygun çözümler üretmektedir.
Kişiye ve projeye özel çözümler üretmekte kararlı olan firmamız, Teknolojik çözümler üretir sloganını firma politikası edinmiştir.
Konusunda eğitimli uzman kadrosuyla, analiz ve teşhisler doğru yapılarak, müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler en ekonomik şekilde sunulmaktadır.

 

Kaliteli Hizmet & Garantili Ürünler

Hizmet kalitesi her zaman ön planda tutulmakta, kaliteden hiçbir koşul altında vazgeçilmemektedir.
Fatih Bilgi İşlem Yazılım Donanım Elektronik ve Güvenlik, garanti şartlarını sağlayabilecek ürün seçimini titizlikle yapmaktadır.

Sadece ürün satmak değil, sattığı ürünlere uzun yıllar hizmet vermeyi amaç edindiği bir anlayış içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.