Parmak İzi Geçiş Sistemleri

Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemleri

Parmak izi geçiş sistemleri ile ister personelinizi takip edin, ister üst düzey güvenlik önlemleri almak için kullanın. Aydın ve Muğla'da Hizmetinizdeyiz.

Parmak İzi Geçiş Sistemi Nedir?

Parmak izi okuma sistemi ya da parmak izi geçiş sistemleri, personellerin giriş ve çıkışlarını takip etmek için, yemekhanede yemek yiyen kişileri ya da özel bir spor salonu hizmetiniz var ise üyelerinizi takip etmek amaçlı kullanabileceğiniz takip ve kontrol sistemleridir.

Parmak İzi Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır?

  • Parmak izi tarama sisteminin çalışabilmesi için ilk önce muhatap kişilerin, personel ya da üye parmak izlerinin okuma sistemine tanıtılması ve kayıt altına alınması sağlanır. Her kaydedilen parmak izine ait Ad-Soyad ve diğer kişisel bilgiler de eklenerek her kişi sistem belleği içerisinde kayıt altına alınır.  
  • Daha sonraki aşamalarda ilgili kişiler her giriş çıkış yaptıklarında sistem onları tanır, geçiş yapmaları için turnikeyi açar ve personelin ya da üyelerin giriş-çıkış yapmaları sağlanır.
  • Parmak izi sistemleri içerisindeki gelişmiş optik lensler ve kart okuyucuları sayesinde sistem sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde çalışacaktır.

Parmak İzi Geçiş Sistemlerinin Kullanıldığı Alanlar

  • Fabrika ve Tesisler,
  • 50 ve üzeri personele sahip birçok işletme ve kuruluş
  • Üst Düzey güvenlikli alanlar (Askeriye, Özel laboratuvar alanları vb.)
  • Hastaneler
  • Büyük Market Zincirleri
  • personel takibi yapmak ve izinsiz girişleri engelleyerek ekstra güvenlik önlemi almak isteyen işletmeler.

Aydın Parmak İzi Geçiş Sistemleri

Aydın’da Fatih Bilgi işlem olarak parmak izi geçiş sistemleri ve parmak izi okuma sistemlerinde alanında uzman kadromuz ve Türkiye çapında çalıştığımız markalar ile sizlere en profesyonel hizmeti vermek için çalışıyoruz.
Aydın ve Muğla başta olmak üzere tüm ilçelerinde parmak izi geçiş sistemleri, turnike geçiş sistemleri alanında kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Garantili ürünlerimiz ve garantili hizmet anlayışımız ile satış sonrası sizlere en hızlı teknik destek çözümlerimizi sunarak her zaman yanınızda olduğumuzu hissettiriyoruz.
Parmak izi geçiş sistemlerinde yaşanabilecek herhangi sorununuzu hemen bize ulaşarak çözümlendirebilirsiniz.