Görüntülü Diafon Taktırmanız İçin 10 Neden

Görüntülü Diafon yani İnterkom Sistemleri Taktırmak Konusunda Karar Veremediyseniz Bu Yazımızı Okuduktan Sonra Hemen Taktırmayı Düşünebilirsiniz.

Görüntülü Diafon Nedir?

  • Görüntülü diafon sistemleri olarak ta bilinen interkom sistemleri hem sesli hem de görüntülü konuşmayı sağlayan kapı zilidir.
  • Sesli diafon sistemleri önceden beri kullanılmaktaydı evimize gelen birisi sesi taklit ederek içeriye girebilir ve kapıyı açabiliriz. 
  • Ekstra güvenlik tedbiri almak adına sesli diafon sistemlerinin yerine kapımızı çalan kişi ile hem sesli hem de görüntülü konuşabileceğimiz görüntülü diafon yani interkom sistemleri kullanımı yaygınlaştı.

Görüntülü Diafon Taktırmak İçin 10 Neden?

  1. Görüntülü diafonlar ile kapınızı çalan kişinin kim olduğundan emin olacaksınız.
  2. Görüntülü diafonlar kötü niyetli kişiler için caydırıcı bir etkisi olduğu için kapıyı açmak için zilinize başaramayacaklarını bilirler.
  3. Görüntülü diafonlar sizi ve ailenizi güvende hissettirir kapınızı açtığınızda gelen kişinin kim olduğundan emin olursunuz.
  4. Görüntülü diafon sistemlerinin maliyetleri uygun ve kurulumları kolaydır.
  5. Kablosuz kullanımı daha çok yaygın olan görüntülü diafon sistemlerinin başka frekanslar ile parazit yapma riski yoktur ve oldukça güvenli sistemlerdir.
  6. Görüntülü diafon sistemleri uygun fiyatlı olduğu gibi tasarruflu sistemlerdir.
  7. Görüntülü diafon sistemleri ile dilediğiniz zaman apartman girişinizi kontrol edebilir ve herşeyin yolunda olup olmadığından emin olabilirsiniz.
  8. Audio ve Multitek gibi markalar tercih ettiğiniz zaman uzun yıllar sıkıntısız bir kullanıma sahip olursunuz.
  9. Audio Görüntülü diafon sistemlerini tercih ettiğiniz zaman 81 ilde kesintisiz servis imkanı ile sorununuz anında çözülür.
  10. Görüntülü diafon sistemleri yangın alarm sistemleri ve hırsız alarm sistemlerine entegreli çalışabildiği gibi Akıllı ev sistemleri ile birlikte de çalışabilmektedir.

Fatih Bilgi işlem olarak Aydın’da akıllı ev sistemleri ve Aydın görüntülü diafon sistemlerinde Audio ve Multitek markalarımız ile Aydın ve Muğla başta olmak üzere tüm ilçelerinde alanında uzman kadromuz ile  hizmet vermekteyiz