Atrium Terrace Plaka Tanıma Sistemlerini Tamamladık

Atrium Terrace'nin 140 Araçlık Otopark Projesini Plaka Tanıma Sistemi Kontrollü Taşıt Geçişi Entegrasyonu ile Oto Park Giriş ve Çıkışlarını En Güvenli ve En Kontrollü Yöntem Olan Plaka Tanıma Sistemi İle Entegreli Hale Getirdik

Atrium Terrace Otopark Plaka Tanıma Sistemi

Aydın’ın yeni gelişmeye ve yapılaşmaya başlayan Kadıköy Mahallesi mevkiinde yer alan 134 Daire ve Ticari ünitelerden oluşan Atrium Terrace’nin kapalı otoparkı için plaka tanıma sistemi sistemi ile otopark giriş ve çıkışlarının otomatik açılmasını ve kapanmasını sağladık.

Atrium Terrace’de 140 araçlık dev bir otopark bulunmaktadır. Otoparkı güvenlik kontrollü otomatik giriş-çıkışlı plaka tanıma sistemimiz ile entegre ettik.

Atrium Terrace’de yaşıyorsanız Otoparka girmek ve çıkmak sizin için çok kolay. Aracınızı plaka tanıma sisteminden kayıt altına alıyoruz. giriş - çıkış yapacağınız zamanlarda plaka tanıma sistemi plakanızı hızlı bir şekilde okuyarak size otopark girişini açıyor ve siz çıktıktan sonra tekrar kapatıyor.

Plaka Tanıma Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

  • Plaka tanıma sistemleri kontrollü ve güvenli giriş-çıkışları sağlar.
  • İzinsiz ve kaçak yollardan taşıtların girişlerini engeller,
  • HGS, OGS gibi hızlı geçiş sistemleri ile entegre çalışarak otoyollarda geçiş yapan araçların hesabına bağlanarak ücretinin alınmasını sağlar.
  • Aydın plaka tanıma sistemleri olarak uzman kadromuz ve profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.