Akıllı Ev Sistemleri Ne Kadar Akıllı?

Akıllı ev sistemleri (Smart Home Systems) sizce ne kadar akıllı? Yoksa pazarlamak için abartıyorlar mı acaba?

Bu yazımızda size Audio akıllı ev sistemlerini analiz ederek detaylı bir şekilde aktarmaya çalışacağız. 
Makalenin sonunda akıllı ev sistemlerinin ne kadar akıllı olduğuna siz karar verin.

Akıllı Ev Mi Yoksa Akılsız Mı?

 1. Akıllı ev sistemleri evimizde bulunan elektrik, gaz,su, kombi, klima, aydınlatma, perde ve panjurlar gibi elemanları mobil uygulama üzerinden çalıştırmak, kapatmak ya da ayarını değiştirmek için hem uzaktan hem de ev içerisinden tek tuşla yapabileceğiniz özellikleri ihtiva eden bir ev sistemi olarak düşünebilirsiniz.
 2. Hayal etmek, çalışmaktan daha önemlidir. Akıllı ev sistemlerinde yapılabilecek şeylerin kesinlikle bir sınırı olmadığı gibi bu konuda hayal etmenin bir sınırı yoktur.
 3. Işığı kapat dersin ışık kapanır, perdeyi aç dersin perde açılır, televizyonu aç dersin açılır, Klimayı ça dersin açılır gibi, tabi bunlar her zaman mümkün olan şeyler. 
 4. Audio Akıllı ev sistemlerinde sesli komut ile yönetim mevcut. Tabi tam bu şekilde olmasa dahi çok işlevsel özellikleri olduğunu söyleyebiliriz.
 5. Alarm Sistemleri İle Entegreli
 6. Akıllı ev sistemleri alarm sistemleriniz ile entegreli ,olası bir gaz kaçağında vanayı keserek sızıntıyı önler, Olası bir yangın durumunda tavan alarmları çaldırır ve evin elektrik, gaz gibi tüm tehlike teşkil eden kısımlarını kapatır.
 7. Eve Gelmeden Önce Klima Kombiyi Açın
 8. Evinize gelmeden önce klimanızı ve kombinizi açarak evinizin ısısını istediğiniz dereceye getirebilir ve geldiğinizde terlemeden ya da üşümeden evinizin kefini sürmeye başlarsınız.

Akıllı ev sistemlerinde Yok Yok

 1. Evinizde bir su baskını olduğunda su vanasını kapatarak su akışını keser. Evinizi su basmasına karşı korur.
 2. Audio akıllı ev gelişmiş özellikleri sayesinde evinizdeki televizyonu dahi kumandasız kontrol edebilirsiniz.
 3. Akıllı ev sisteminize bağlı perdelerinizi mobil uygulamadan açabilir ya da kapatabilirsin.

Akıllı ev sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşabilir ya da akıllı ev sistemleri ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Akıllı ev sistemlerinin sizce de çok akıllı değil mi? Eğer kararınız evetse bugün bize ulaşınız!